طب و تصویر پارسیان
  • نوع مالکیت شرکت سهامی خاص
  • شماره ثبت 482606
  • مدیر عامل رضا گلچوبیان
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خ نلسون ماندلا(جردن)خ وحید دستگردی(ظفرغربی)شماره 273
واردکننده
  • Rotograph EVO 3D(Villa) آمریکا
حوزه تخصصی فعالیت
تجهیزات و لوازم تصویر برداری دندانپزشکی
تجهیزات تخصصی دندانپزشکی
تجهیزات تخصصی پزشکی هسته ای
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت مهندسی پزشکی طب و تصویر پارسیان در سال 1382 با برخورداری از وجود گروهی از مهندسین مجرب با پیشینه ای بالغ بر 15 سال سابقه در امر تمین لوازم مصرفی سرویس و نگهداری تجهیزات پزشکی به ویژه حوزه تصویربرداری پایه گذاری گردید.پس از پشت سرگذاشتن 11 سال فعالیت مطلوب در حوزه های تجهیزات پزشکی و تصویربرداری و با داشتن نمایندگی های انحصاری از کمپانی های معتبر دنیا از جمله

کمپانی PRIMAX

کمپانی MOTEX

کمپانی JPI

کمپانی NEU-CHEM

کمپانی DAIWHA

کمپانی 3DISC Imaging

کمپانی EMPECS

در سال 1392 به عنوان نماینده انحصاری کمپانی VILLA ایتالیا در ایران انتخاب گردید و همزمان با کسب موفقیت های مستمر در امر تمین لوازم مصرفی پزشکی و تصویربرداری اقدام به فروش محصولات کمپانی VILLA در دو بخش مدیکال و دنتال نموده است. ماحصل این تلاش در سال 1393 نصب و راه اندازی چندین دستگاه Intra-Oral, OPG, CBCT و رادیولوژی دیجیتال در نقاط مختلف کشور بوده است.


بخش خدمات و سرویس پس از فروش


شرکت طب و تصویر پارسیان در حال حاضر با تکیه بر کادر فنی مجرب در تهران و مراکز شهرستان ها خدمات نصب و راه اندازی سرویس نگهداری و پشتیبانی تجهیزات پزشکی کمپانی VILLA را دو بخش مدیکال و دنتال را ارائه می دهد.

همین منظور و به جهت بهبود فرآیندها و توسعه کیفی و ساختار سازمانی شرکت طب و تصویر پارسیان از مشاوره مستمر و مداوم یکی از مدیران ارشد صنایع پزشکی آلمان استفاده می نماید.


چشم انداز شرکت

رهبری بازار فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تصویربرداری پزشکی و دانپزشکی کشور

( پیشتاز بازار فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تصویربرداری پزشکی و دانپزشکی ایران)