نوآوری پزشکی آرتیمان
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 249610
  • مدیر عامل علی مدنی
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -میدان ونک ملاصدرا خیابان پردیس پلاک14 طبقه پنجم واحد 21
حوزه تخصصی فعالیت
تجهیزات تخصصی پوست و مو
تجهیزات تخصصی فیزیوتراپی
ابزار جراحی قلب و عروق
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت نو آوری پزشکی آرتیمان شرکت نوآوری پزشکی آرتیمان از سال 1384 با هدف نوآوری در عرصه تجهیزات پزشکی رسما فعالیت خود را در زمینه واردات دستگاه های لیزر جراحی و زیبایی آغاز نمود و با اخذ نمایندگی انحصاری کمپانی های معتبر از سراسر دنیا و بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه در زمره شرکتهای پیشتاز این عرصه قرار گرفت .
این شرکت همگام با پیشرفت روز افزون فناوری های نوین علم پزشکی با ارائه برنامه ای آموزشی مدرن سعی در ارتقاء دانش تخصصی نیروهای متخصص خود داشته و از این رو با بهره گیری از مراکز مختلف دانشگاهی و آموزشی در حضور یا برگزاری کنفرانسها سمینارها و کارگاههای آموزشی تخصصی در داخل و خارج از کشور پیش قدم بوده است. همچنین ارتقاء دانش پزشکان متخصص در حوزه های سلامتیزیبایی و آشنایی این عزیزان با آخرین تجهیزات و فناوری های روز دنیا را جزو مسئولیت های اجتماعی خود به شمار آورده و با برگزاری جلسات مشاوره اختصاصی و کارگاه های آشنایی با تجهیزات سعی در اجرای این رسالت مهم دارد.
موقعیت های پیاپی شرکت نوآوری پزشکی آرتیمان در ارائه تجهیزات به روز دنیا همراه با به کارگیری نیروهای متخصص و سرعت عمل در بخش ارائه خدمات و سرویس های پس از فروشموجب استقبال بی نظیر جامعه پزشکی کشور قرار گرفت و سبب شد که این شرکت در سال 1393 مفتخر به اخذ نمایندگی مطرح ترین برندهای لیزر اروپائی نظیر DEKA و ASA از مجموعه هلدینگ مطرح ELEN group گردد.
رویکرد مشتری مداری شرکت نوآوری پزشکی آرتیمان و ارائه خدماتی برتر به مشتریان سرلوحه و هدف نهائی این شرکت به شمار آمده و کلیه فعالیت های مجموعه بر پایه این مهم برنامه ریزی و مدیریت می شوند. از این رو تیم متخصص و معتبر شرکت با ارائه هر چه بهتر خدمات خود در غالب فروش راه اندازی آموزش و خدمات پس ازفروش تجهیزات گوناگون حوزه سلامتی و زیبائی سعی در وفادارسازی هر چه بیشتر مشتریان خود داشته و برای دستیابی به این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود. بر آنیم که: با تکید بر پشتوانه و تجربه دیرین خود و بهره مندی از تکنیکها و فناوری های روز دنیا و راهنمایی پزشکان متخصص این حوزه پویایی و پیشرفت خود را ادامه داده و تحولات اساسی و بنیادی را در ارائه خدماتی بهتر بوجود آوریم. خداوندا را شاکریم که تلاش و پشتکار دیروز رضایت خاطر امروز شما عزیزان را برایمان به ارمغان آورده است و مطمئنیم که این رضایتمندی مسئولیت فردایمان را سنگین تر از قبل خواهد نمود.