کهربا تراشه
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 142019
  • مدیر عامل کیانوش جعفری
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خیابان کریم خان زندخیابان استاد تجات الهیشماره 269طبقه 4واحد 401
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت کهربا تراشه در سال 77 توسط هیات موسسی از فارغ التحصیلان خبره گرایش های مختلف مهندسی برق دانشگاه تهران تاسیس گردید.
از ابتدای تاسیس تاکنون دو نفر از هیات موسس در هیات مدیره و بالاترین سمت های اجرایی حضور فعال دارند.
همواره موتور محرک سازمان توان بالای طراحی مهندسی شرکت بوده است و در هر زمان بسته به نیاز بازار محصولی مناسب و قابل قبول طراحی و به مشتری عرضه شده است .
طراحی بهترین نمونه های محصولات آزمایشگاهی مهندسی برق (Programmer) در سالهای ابتدای تاسیس شرکت ارائه اولین نسل سیستم احضار پرستار هوشمند در سال های بعدی و طراحی و تولید نسل جدیدی از سیستم احضار پرستار هوشمند سیستم ضبط مکالمات رادیویی سیستم کنترل و مانیتورینگ انفصال قطار EOT و همچنین تولید سیستم های جامع ارتباطی بیمار و بیمارستانی به صورت یکپارچه برای اولین بار در ایران و خاورمیانه شواهدی بر این مدعا هستند. در طول سالیان طولانی عرضه محصولات همواره مفتخر به انتخاب شما بوده ایم و آنچه ما را به ادامه راه دلگرم کرده است حمایت شما در تشخیص و انتخاب محصول مناسب و اصولی در مقابل محصول بازاری و کم بنیه بوده است. به پشتوانه دارا بودن چنین مشتریان فهیمی امروز بر قله ایستاده ایم.
شرکت کهربا تراشه برای رسیدن به اهداف والای خود نیازمند همکاری کلیه واحدها به صورت یک تیم می باشد که اعضای این تیم واحد و منسجم دپارتمان های داخلی شرکت می باشند. هرچند هر دپارتمان برای خود یک واحد مستقل با مدیریت واحد بشمار می رود لیکن نتیجه کار تیمی همه این واحدها علت اصلی پویایی شرکت بوده و خواهد بود.