سها گسترش پیام
  • نوع مالکیت شرکت سهامی خاص
  • شماره ثبت 390079
  • مدیر عامل
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -تهران-شمال میدان هفتم تیر-مفتح شمالی-خیابان آرام غربی-پلاک31-واحد10
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت سها گسترش پایا ارائه دهنده تجهیزات پزشکی (تولید کننده و وارد کننده) بعنوان یک واحدبازرگانی صنعتیتحقیقاتی و خدماتی مبتنی بربیش از سه دهه تجربیات کارشناسان و مدیران وهمچنین توان بخشهای متعدد اجرایی فعالیت خود را با شکل و محتوایی جدید با تکیه بر واقعیات روز دنیا آغاز نمود.
واقعیاتی از قبیل کوشش حداکثری جهت انتقال تکنولوژی بهره برداری از دریای عظیم استعدادهای درخشان و استفاده تام و تمام ازظرفیتهای خالی واحدهای تولیدی و صنعتی موجود .
فعالیت در زمینه ارائه گروه محصولات پزشکی محدوده وسیعی از تجهیزات در بخشهای مختلف از گروه های تکنولوژیک انواع چراغهای اتاق عمل سقفی و پرتابل LED وهالوژن تختهای جراحیبلادوارمرمانیتورینگ علائم حیاتیپمپهای تزریق و سرمانواع پالس اکسی مترتختهای دیالیز و پلاسما انواع تختهای ژنیکولوژی الکتریکی و مکانیکیساکشن های متفاوتآمبولانس ودهها محصول دیگر از افتخارات بخشهای مختلف این مجموعه میباشد.
این شرکت سعی مستمری را در جهت انتقال تکنولوژی وارتقای سطح فنآوری معمول داشته واهداف بسیار بلندی را سرلوحه فعالیتهای خود در جهت دستیابی به قلههای افتخار ملی بعنوان چشمانداز قطعی خود قرار دادهاست.