فرآوران همگام
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 154481
  • مدیر عامل محمد حسن طاهری
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خیابان بخارست- کوچه پژوهشگاه (دوم)-پلاک 6- طبقه 2- واحد 6
حوزه تخصصی فعالیت
تجهیزات تخصصی اورژانس
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت فراوران همگام حاصل فعالیت شرکتی است که با ایده ایجاد و گسترش یافته ها ی نوین همواره تلاش نموده است آخرین نوآوری های تحقیقی پزشکی را درزمینه کالاهای تخصصی مورد مصرف وارد و ترویج نماید . گروهی از کالاهایی که امروز در بخشهایی از مراکز مورد استفاده قرار میگیرند برای اولین بارتوسط این شرکت اشائه گردیده است .
محلول آنتی سپتیک ترولاک (TauroLock) ترانسدیوسر های فشار یکبار مصرف کاتترهای اختصاصی کمپانی Medcomp اعم از CVC همودیالیز شالدون پرمی کت وکاتترهای ایمپلنت پورت دستگاه کولون هید رو تراپی و دستگاه های ونتیلاتور پرتابل دارای CPRو AUTO SIMV بخشی از این گروه هستند .
برخی از این اقلام هنوز هم به صورت انحصاری تولید و توسط این شرکت در ایران ارائه و به فاصله کوتاهی از ساخت وکشف در دسترس بیماران و مراکز قرارگرفته است .
کادر مجرب و صمیمی این شرکت همواره در خدمت مسئولان اساتید کادر فنی بیمارستان و بیماران هستند و آمادگی دارند در هر زمان توضیحات لازم را در خصوص کالاهای تحت نمایندگی که همگی بصورت انحصاری و از کشور های آمریکا کانادا آلمان فرانسه و ایتالیا می باشند ارائه نمایند .
اطمینان اساتید و کادر فنی مسئولان و حتی بیماران ازمرغوبیت و کیفیت محصولات ارائه شده توسط این شرکت همواره پشتوانه فعالیت ما بوده است .