سینا حمد آریا
  • نوع مالکیت شرکت سهامی خاص
  • شماره ثبت 25243
  • مدیر عامل احمد الله غضنفری
  • موقعیت ایران-آذربایجان شرقی- تبریز - تبریز- شهرک صنعتی شهید سلیمی
تولیدکننده
  • استرا(برانکارد اورژانس و ریکاوری )
اطلاعات تماس
معرفی
امروزه پیشرفتهای روز افزون علم و تکنولوژی و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی در راستای پاسخگویی به درخواست و نیاز انسان برای دستیابی و کسب تجارب و دانش بیشتر سبب همراستا شدن علم پزشکی با تجهیزات پزشکی شده بطوریکه این دو مکمل یکدیگر بوده و در کنار یکدیگر میتواند به رشد و نمو دست یابند . همچنین در این میان اهمیت ویژه ارائه خدمات پزشکی در جهت آسایش و آرامش بیماران در بیشتر جوامع سبب پرنگ تر شدن نقش تجهیزات پزشکی شده است.
حال تختهای بیمارستانی بعنوان پرکاربردترین وسیله پزشکی و همراهی روزمره و نیز تماس مستقیم کاربران با آنها دارای اهمیت ویژه و نقش دوچندان برای تامین رضایت و آرامش بیماران و همچنین کادر پزشکی میباشد. لذا نیاز به دوام و استحکام و و نیز کاربری آسان جزو ویژه گیهای بارز این وسیله پزشکی میباشد.
با توجه به اینکه تختهای بیمارستانی هتلینگ بیمارستانی نیز محسوب میشود لذا مقوله زیبایی در این بین جایگاه ویژه خود را دارد.
و صد البته در این دنیای مدرن تلفیق هنر و تکنولوژی یکی از راهکارهایی است که در هر زمینه ای سبب ساز ایجاد تحول و ساخت محصولاتی می شود که علاوه بر اعمال خواسته های مصرف کننده, از نظر کارایی, طول عمر , کیفیت بتواند از لحاظ زیبایی و روان شناختی نیز تاثیر بسزایی در رضایت مصرف کننده داشته باشد.
سینا ماموریت خود را برا این اساس بنا نهاده و معرفی محصول زیبا و نوآور را سر منشا هدیه زیبایی به محیطهای سرد و پر از اضطراب بیمارستان و از وظایف خود میداند.
ما با فراهم کردن بستری راحت وبا کارایی بالا برای بیمار به پیشرفت درمان و زیبایی بیمارستان کمک می کنیم.

هم اکنون ما با جرات به مشتریان خود اطمینان می دهیم که شرکت سیناحمدآریا به دلیل استفاده از تکنولوژی های روز دنیا کارکنان با تجربه و نوآوری در طراحی و نیز ویژگیهای منحصر به فرد محصولات که نیاز و تقاضای بیماران و پرستاران را مد نظر قرار داده است یکی از برترین های این رشته می باشد.