پایکار بنیان طب
  • نوع مالکیت شرکت سهامی خاص
  • شماره ثبت 226448
  • مدیر عامل رباب نمازی
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -وزرا (خالد اسلامبولی) - مقابل خ 35 - پلاک 102 - طبقه 2 - واحد 6
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفیشرکت پایکار بنیان طب از سال 1372 فعالیت خود را به عنوان یکی از بخش های زیر مجموعه گروه شرکتهای پایکار بنیان آغاز نمود. با توجه به سابقه و شهرت مجموعه بزرگ پایکار بنیان مبنی بر ارائه خدمات و محصولات برتر جهانی به مشتریان خود شرکت پیکار بنیان طب نیز بر آن شد تا در حوزه تجهیزات پزشکی تشخیصی خانگی و بیمارستانی و همچنین محصولات تخصصی آرایشی و بهداشتی پوست و مو اقدام به واردات بهترین محصولات از معتبرترین شرکت ها و برندها ی جهان نماید .
در سال 1377 پایکار بنیان طب موفق به اخذ نمایندگی انحصاری Omron ژاپن در ایران شد این شرکت در زمینه تجهیزات مراقبتی خانگی و بیمارستانی سابقه ای طولانی دارد و معتبرترین و گسترده ترین برند در زمینه تجهیزات پزشکی در جهان است که با در اختیار داشتن 63 بازار کشور ژاپن و51 بازار کل جهان خود را در صدر شرکتهای تولید کننده دستگاه فشار خون سنج دیجیتال خانگی قرار داده است.
برند Riester (ریشتر) آلمان شامل تجهیزات تخصصی تشخیصی و بیمارستانی از سال 1379 وارد مجموعه شده است و نمایندگی انحصاری این برند معتبر در اختیار شرکت پایکار بنیان طب می باشد. Riester نامی بسیار آشنا و قابل اطمینان در بین پزشکان سراسر جهان است که از دیرباز در زمینه تجهیزات تشخیصی و بیمارستانی فعالیت می کند و رتبه اول سهم بازار را در بخش فشارسنج های غیر دیجیتال دارد.
محصولات زیبایی و مراقبت از پوست Bioline ایتالیا از سال 1384 توسط شرکت پایکار بنیان طب وارد ایران شده است . شرکت Bioline ایتالیا با در اختیار داشتن تکنولوژی روز جهان و استفاده از سلولهای بنیادی گیاهی و بکار گیری تکنولوژی نانو استراکچر در زمینه محصولات تخصصی پوست خود را به عنوان یکی از بهترین و معتبر ترین برندها در سطح اروپا مطرح نموده است. این برند در بیش از 50 کشور جهان به فروش می رسد.
Framesi ایتالیا که دارای محصولات تخصصی و حرفه ای زیبایی مو می باشد از سال 1385 وارد مجموعه پایکار بنیان طب شده است . شرکت Framesi با داشتن آکادمی تخصصی در زمینه زیبایی و سلامت موی سر دارای جایگاه خاصی در زمینه این محصولات در اروپاست. بیش از 70 محصول تخصصی مو در سبد کالای برند وجود دارد و کامل ترین سبد کالایی را در ایران داراست.
هدف و رسالت شرکت پایکار بنیان طب ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه و ارائه بهترین خدمات و محصولات به پزشکان متخصصین کشور و مصرف کنندگان محصولات خود می باشد.