مهندسی پزشکی زمر طب
  • نوع مالکیت شرکت سهامی خاص
  • شماره ثبت 161166
  • مدیر عامل مجتبی عصار
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -میدان هفت تیر - خ کریمخان زند - خ خردمند شمالی - پلاک 99 - ساختمان 141 - طبقه همکف - واحد 3
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت مهندسی پزشکی زمر در سال 1354 با فعالیت در زمینه امور مهندسی تسیساتی و نیز تجارت قطعات الکتریکی و الکترونیکی تسیس گردید. در سال 1378 شرکت مهندسی پزشکی زمر با اندوخته تجربه شرکت مهندسی زمر در امور مهندسی و تجارت فعالیت خویش را آغاز نمود. این شرکت مهندسی تجاری بر اساس معیارهای خود و نیاز جامعه تمرکز فعالیت خویش را بر روی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی قرار داده و در طی این چند سال با بهره گیری از نیروهای جوان و متعهد پیشرفت قابل توجهی نموده است. هدف اصلی و اولیه شرکت نگاه تومان به نیازهای جامعه پزشکی و بیماران محترم بوده است و بر این اساس همکاران شرکت مهندسی پزشکی زمر بر آن اند تا با تلاشی بزرگ بهترین تکنیک ها و راهکارهای درمان و نیز تجهیزات بیمارستانی را در اختیار هموطنان خود قرار دهند و سطح دانش متخصصان درمان را بالاتر برده آگاهی بیماران را بیشتر کنند تا گامی و خدمتی کوچک در راه رستگاری برداشته باشند.


در حال حاضر زمینههای اصلی فعالیت شرکت مهندسی پزشکی زمر جراحیهای با حداقل تهاجم و آندوسکوپیک (آرتروسکوپیلاپاروسکوپیهیستروسکوپیسیتوسکوپی سینوسکوپی و ...) و نیز تجهیزات بستری نظیر تخت و برانکارد و تشکهای بیمارستانی میباشد. شرکت مهندسی پزشکی زمر با عنایات الهی موفق شده است در زمینههای یاد شده نمایندگی بهترین کمپانیهای جهان را کسب نماید. در حال حاضر این شرکت به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش Arthrex آمریکا در کشورمان مشغول به فعالیت است.
در نهایت امید آن داریم که مراکز درمانی کشورمان همواره به مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات رایج در مدرنترین مراکز دنیا آراسته باشند تا بیماران و درمانگران هر دو از بیشترین و بهترین امکانات برای امر درمان بهره برند. از آرزوهای یاران شما در شرکت مهندسی پزشکی زمر رسیدن به جامعه ای است که اگر از بیماری عاری نباشد از کاستی و کوتاهی در درمان تهی باشد به امید رسیدن به آن روز.