تکاپو طب
  • نوع مالکیت شرکت سهامی خاص
  • شماره ثبت 96827
  • مدیر عامل الهام پیفون
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خیابان کریم خان زند خیابان خردمند جنوبی ساختمان 95 پلاک 43 طبقه 4
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت تکاپوطب به پشتوانه قریب به دو دهه سابقه بهرهگیری از دانش فنی و تجربه طولانی و موفق تجهیزات پزشکی و حسن اعتماد معتبرترین مشتریان کشور ماموریت دارد که به صورت فراگیر در قلمرو صنعت پزشکی و آزمایشگاهی پاسخگوی نیازهای مشتریان و جامعه علمی کشور باشد. حیطه های تخصصی از جمله تامین و تجهیز مراکز تصویربرداری پزشکی تجهیزات مرتبط با سلامت بانوان و ارائه به روزترین سیستمهای آزمایشگاهی با هدف تامین رضایت مشتریان از طریق طراحی ایجاد نصب سرویس و نگهداری و ارائه خدمات مشتریان اطلاع رسانی و ارتباط موثر و سودمند اصلی ترین وظیفه مدیریت و کارکنان این شرکت می باشد.
این شرکت از جمله اولین شرکت هایی است که به عضویت شبکه جهانی کیفیت( ) درآمده است و دارای گواهی نامه های مدیریت کیفیت (ISO 13485 : 2003 و ISO 9001 ,2008) می باشد.

- چشم انداز:
اندیشه ما مبنی بر دستیابی به سازمانی خدمتگزار و تاثیرگذار در حوزه خدمت رسانی به مشتریان ایجاب می کند تا با بهره گیری از تکنولوژی و اتوماسیون بتوانیم به عنوان برترین شرکت در حیطه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ایران مطرح شویم.- ارزشهای ما:
مشتری مداری مسئولیت پذیری صداقت پایبندی به تعهدات و اصول و اخلاق رعایت اصل احترام متقابل کار گروهی قانونمندی سلامت و رفاه کارکنان ارزشهای شرکت تکاپوطب شناخته میشوند.