پل ایده آل پارس
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 208941
  • مدیر عامل غلامعلی فلاتی
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -تهران - خیابان استاد مطهری - بعد از خیابان مفتح - خیابان جهانتاب - خیابان نقدی - پلاک 12- طبقه اول
تولیدکننده
  • انکوباتور( PIT053)
واردکننده
  • فشار خون سنج مچی(814 care) آلمان
حوزه تخصصی فعالیت
تجهیزات عمومی آزمایشگاه
ایمنی شناسی و سرولوژی
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت پل ایده آل پارس (P.I.P) دارنده گواهی نامه های مدیریت کیفیت ISO 134852003 و ISO 90012008 با بیش از سه دهه تجربه در امور تولید توزیع و فروش محصولات پزشکی و آزمایشگاهی در راستای پیشبرد سلامت جامعه فعالیت می نماید.
این شرکت با گردهم آوردن مدیران مجرب و متخصصان خبره در کنار به کار گیری منابع مالی و آخرین روش های نوین در دانش بازرگانی اعم از تولید واردات و صادرات تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی فعالیت خود را در این عرصه آغاز نمود.
کیفیت محصولات , خدمات سیر تکاملی و توسعه شرکت با نگرش ارتقاء سلامت و درمان توانسته است زمینه اعتماد و پشتیبانی جامعه پزشکی و آزمایشگاهی را برای مجموعه پل ایده آل پارس فراهم آورد.
مبنای فعالیت شرکت پل ایده آل پارس عرضه محصولات متنوع با کیفیت استاندارد جهانی و رضایتمندی مشتریان می باشد . این مجموعه همواره در تلاش بوده با برنامه ای منسجم و نظام یافته به حرکت رو به رشد خود برای ارتقای این سطح کیفی و تامین رضایت مشتریان ادامه دهد. بدین منظور با گسترش شبکه توزیع کنندگان خود در استان های مختلف از طریق بیش از 270 نمایندگی توانسته است سراسر کشور را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد.
ارتباط تنگاتنگ با مشتریان همواره شرکت را در جهت تشخیص نیازهای مشتریان یاری نموده است و همکاری با شرکت های بین المللی معتبر سبب همگام شدن محصولات شرکت پل ایده آل پارس با تکنولوژی روز دنیا شده است.