بازرگانی همازبرنا
  • نوع مالکیت شرکت سهامی خاص
  • شماره ثبت 365842
  • مدیر عامل
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -تهران - خیابان شهید بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه چهارم - پلاک 11 - واحد4
حوزه تخصصی فعالیت
لوازم مصرفی و نیمه مصرفی اورژانس
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت بازرگانی همازبرنا در سال 1388 به شماره ثبت 365842 به منظور تامین تجهیزات و محصولات مصرفی پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی و آموزشی کشور تاسیس شد. در راستای تحقق این هدف بر آن شدیم تا با اخذ نمایندگی از کمپانی های معتبر و صاحب نام خارجی و انتخاب محصولات با کیفیت و متناسب با نیاز مراکز درمانی و آمو زشی کشورگامی هرچند کوچک در ارتقاء کیفیت خدمات درمانی برداریم.
امروزه این شرکت نقش عمده ای در تهیه و توزیع این محصولات در سراسر کشور ایفا می نماید و شمار قابل توجهی از بیمارستان ها کلینیک ها درمانگاه ها و مراکز درمانی و آموزشی را در سراسر کشور تحت پوشش خود دارد.
این شرکت با بهره گیری از متخصصین با تجربه در بخش های بازرگانی فنی و خدمات پس از فروش توانسته محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب را در اختیارمصرف کنندگان این بخش قرار دهد.
شرکت هماز برنا به منظور بهبود کیفیت خدمات بهداشتی و تامین بهترین ملزومات مصرفی پزشکی در اقتصادی ترین شکل ممکن به فعالیت در این حوزه مشغول می باشد.
در این راستا پس از انجام تحقیقات میدانیارزیابی بهترین منابع تامین مذاکره با کشورهای صاحب فناوری واردات و پخش دستکش جراحیآنژیوکت در دستور کار این شرکت قرار گرفته است. بعنوان مثال آنژیوکت وارداتی دارای ویژگی های کم نظیری میباشد که این محصول را از تولیدات هم ردیف خود متمایز کرده است. همچنین دستکش جراحی تحت لیسانس کشور انگلستان تولید وبا قیمت نمونه های تولیدی در مالزی و با کیفیت نمونه های اروپایی عرضه میگردد و همچنین با تولید باند پانسمان و انواع باند کشی در داخل کشور سعی در تکمیل هرچه بیشتر سبد کالای مصرفی پزشکی خود و با رعایت تمام نکات مربوط به استاندارد سعی در رعایت حقوق مصرف کنندگان نموده است.
شرکت تجهیزات پزشکی هماز برنا آمادگی خود را جهت تامین نیازهای کلیه سازمانهای بهداشتی و درمانی در زمینه واردات تامین و توزیع تجهیزات پزشکی از کمپانی های معتبر جهانی در کوتاهترین زمان ممکن با کمترین هزینه اعلام می نماید.