تین طب آتیه
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 247736
  • مدیر عامل
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -تهران , خیابان کریم خان , خیابان خردمند شمالی پلاک 99 , ساختمان نخل , طبقه سوم واحد 7
حوزه تخصصی فعالیت
تجهیزات تخصصی زنان و زایمان
تجهیزات تخصصی فیزیوتراپی
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت تین طب در بهار سال 1384 تاسیس گردید. با توجه به سابقه چندین ساله هیئت مدیره آن در زمینه تجهیزات پزشکی هدف اولیه شرکت در زمینه تجهیزات روز دنیا و نواوری و تولید میباشد. این شرکت توانست به عنوان نماینده کمپانی های بزرگ دنیا به هدف اولیه خود که ایجاد نوآوری و معرفی محصولات با کیفیت به بخش سلامت کشور عزیرمان اقدام نماید.
در اولین قدم این شرکت به عنوان نماینده شرکت Aycan-Xerox توانست به هدف اولیه خود که ایجاد نوآوری و صرفه جویی در مراکز تصویر برداری بود برسد بر کسی پوشیده نیست که طی سالهای اخیر در تمام دنیا بحث Filmless یعنی صرفه جویی 90 در سال با شدت و قوت مطرح گردیده البته با این صرفه جویی می توان بخش بزرگی از مشکلات مراکزرا حل نمود.
هم اکنون این شرکت در سه بخش تخصصی تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید.
1- زنان و مامایی :
الف : شرکت Eurogine اسپانیا :
شرکت تین طب به عنوان نماینده شرکت Eurogine اسپانیا تولید کنندهIUD که یکی از بهترین راههای مطمئن برای پیشگیری موقت از بارداری است.کمپانی یوروگاین به عنوان پیشگام در استفاده از تکنولوژیهای جدید نظیر بهره بری از آلیاژ طلا و نقره و Double String عوارض این محصول را کاهش و کارآیی آن را افزوده است. استفاده ازمحصولات کمپانی Eurogine با اطمینان کامل از کاهش عوارضی نظیر Spotting و پارگی نخ String Shred و... اطمینان برای درمانگر و آسایش را برای بیماران به ارمغان میآورد. از نکات برجسته این گروه این مسئله است که علیرغم قدمتم سایر کمپانیها در بازار ایران این کمپانی سهم مناسبی از بازار را به خود اختصاص داده است.
ب :شرکت Vitaimed از کشور چین:
همچنین این شرکت یکی از بهترین ادوات نمونه گیری از جدار رحم ( اندومتر) را کمپانی Vitaimed از کشور چین وارد میکند.
روش انتخاب کالا در این شرکت موجب گردیده که برخی از متخصصین که نیازمند کالایی ویژه برای رفع نیاز خود و یا بیمارانشان هستند از مشاوره و رایزنی مسئولین این شرکت بهره ببرند.
2- فیزیوتراپی و توانبخشی :
همچنین تین طب با حدود یک دهه تجربه در زمینه تجهیزات پزشکی با توجه به نیاز جامعه فیزیوتراپی در جهت ارائه خدمات وسیعتر به جامعه محترم فیزیوتراپی اقدام به توزیع و فروش محصولات فیزیوتراپی و توانبخشی از کمپانیهای خارجی نموده است.
الف : شرکت EiE از کشور لهستان :
محصولات این کمپانی شامل انواع دستگاههای الکتروتراپی- لیزرتراپی- اولتراسوندتراپی و مگنت تراپی است. که تمامی این دستگاهها تحت پوشش استاندارهای اروپایی (CE, ISO 13485) بوده و با قیمت
رقابتی نسبت به رقبای خارجی عرضه میگردد. نکته برجسته که بصورت عموم در محصولات این گروه وجود دارد زیبایی و کاربری ساده آنها میباشد. همچنین در سیستم نرذم افزاری این دستگاهها غالب بیماریهای شایع بصورت تعریف شده در دسترس کاربر میباشد. که این امر موجب افزایش اثربخشی اقدامات درمانگر بر بیمار میگردد.
ب : TyroMotion از کشور اتریش:
این کمپانی با عرضه محصولات بی نظیر و بی رقیب خدمتی را بصورت واحد به کلیه بیمارانی که از مشکلات حرکتی اندام فوقانی رنج میبرند (شانه - بازو- آرنج- مچ و انگشتان) عرضه میدارد. بهره برداری از محصولات این شرکت ارزش افزوده ای را برای بیماران فراهم می اورد که نتیجه آن بازگشت بیمار به محیط زندگی و کار میباشد. قابل ذکر استعملکرد محصولات این شرکت انچنان به سیستم عصبی بیمار نزدیک است که بعد از توانبخشی اثر بسیار ناچیزی را میتوان در بیمار یافت.
ج : شرکت Reha Technology از کشور سوئیس:
این کشور دومین کمپانی از نظر قدمت در زمینه robotic rehabilitation میباشد (این محصول برای توانبخشی اندام تحتانی و مشکلات راه رفتن کاربری دارد). برتری این کمپانی نسبت به سایر رقبا چنان فضایی را برای بیمار ایجاد میکند که پس از مدتها مجددا طعم راه رفتن را می چشد.
د : شرکت INCELER MEDIKAL ترکیه :
شرکت INCELER MEDIKAL ترکیه تولید کننده دستگاه شاک ویو تراپی پنوماتیک می باشد. این شرکت با سابقه چندین ساله در زمینه تولید دستگاه های سنگ شکن درون اندامی یکی از بزرکترین شرکت های در حال حاضر ترکیه و صادر کننده محصولات خود به کشورهای اروپایی از جمله اتریش و اسپانیا و همچنین آمریکا می باشد.
3- تولید دستگاههای اتوکلاو کلاس B سریع:
تجارب این شرکت در زمینه توزیع و خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی و همکاری نزدیک با مراکز درمانی منجر به ورود به زمینه تولید گشت. هم اکنون مفتخراست یک محصول ایرانی را به شما معرفی نماید که از نظر فنی و تکنیکی در چند کشور اروپایی مورد توجه قرار گرفته که این توجه منجر به همکاری نزدیک نظیر تبادل تجربه و عقد قرارداد جهت صادرات محصول گردیده است. این محصول که اتوکلاو رومیزی کلاس B میباشد در واقع یک سیستم بیمارستانی با تمامی جزییات ان میباشد لیکن تمامی قطعات در سایز مینیاتوری ساخته شده است که این موضوع باعث شده تا محصولی شگرف را در اختیار جامعه درمان قراردهد لذا نام این دستگاه را تریکلینTri Clean نهاده اند که این بدین معناست که سه نوع سرویس پاکیزگی ( فور- کلاو- کلاو سریع)را به کاربر عرضه میدارد. نکته مهم در تولید این محصول طراحی ایرانی آن میباشد. یعنی چیزی به عنوان مهندسی معکوس نبوده لذا تغییر پذیری سیستم بر اساس نیاز و یا ابتکار یک برتری غیر قابل انکار و بسیار ارزشمند است.