ترازوی بالاس
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 484
  • مدیر عامل
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -میدان آزادی - خیابان محمد علی جناح - نرسیده به بانک ملت
تولیدکننده
  • ترازو(محک)
حوزه تخصصی فعالیت
تجهیزات عمومی اورژانس
اطلاعات تماس
معرفی
ترازو و باسکول ابزاری جهت توزین دقیق با سرعت مناسب می باشند و کاربرانی که در ارتباط با ترازو و باسکول هستند انتظاراتی در زمینه ی کارکرد دستگاه بر حسب نوع فعالیت خود دارند خوشبختانه امروزه تا حد زیادی انتظارات کاربران براورده شده و ما شاهد سیستم های توزین پیشرفته ای هستیم که تقریبا در هر صنعتی ترازو و باسکول دیجیتالی بر اساس نیاز طراحی و تولید گشته است انتخاب ترازو و باسکول بر اساس ظرفیت توزین دقت در توزین نوع بدنه ی ترازو و باسکول و از سویی نوع فعالیت مورد نظر تعیین می گردد .

باسکول دیجیتال نسبت به ترازوی دیجیتال مقاومت کمتری دارد و در زمان خرید باسکول دیجیتال نکته ی مقاومت دستگاه از اهمیت بالایی برخودار است در صورتی که در زمان خرید ترازو دیجیتالی نوع کارکرد و قابلیت های دستگاه نکته ی اساسی بوده و خرید بر اساس آن صورت می گیرد و در مدل های باسکول صنعتی ( باسکول آویز باسکول جاده ای باسکول کفه ای ) و باسکول فروشگاهی تولید و عرضه می گردد .

ترازوی دیجیتال نیز در مدل های ترازوی آزمایشگاهی ترازوی فروشگاهی ترازوی صنعتی و ترازوی گرمی در حال تولید و عرضه می باشد .

دیجی اسکال مرکز فروش و خدمات پس از فروش ترازو و باسکول است که با معرفی برترین برند ها و آشنا نمودن خریداران با نوع کارکرد دستگاه قابلیت های داخلی و قابلیت های درخواستی تمام سعی خود در ساخت تصوری همه جانبه از ترازو و باسکول بر اساس واقعیت به کار گرفته است تا مطمئن ترین مرکز جهت خرید ترازو و خرید باسکول گردد .

تعمیرات باسکول و تعمیر ترازو بعد از خرید اهمیت دارد زیرا برای مراقبت و دریافت راهنمای استفاده از دستگاه و گاهی نیز تعمیر نیاز به مرکزی مطمئن و ترجیحا نمایندگی خدمات است تا بتواند پس از خرید در زمینه ی روش نگه داری و سرویس باسکول و ترازو به آنها اعتماد نمود .

دیجی اسکال در زمینه ی خدمات پس از فروش باسکول و ترازو نیز به دلیل دارا بودن نمایندگی ترازوی محک نمایندگی ترازوی پند نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND و کیا مطمئن ترین مرکز تعمیرات ترازو و تعمیر باسکول است زیرا قطعات مصرفی در این مرکز از کارخانه ی دستگاه تهیه و قیمت تعمیرات ترازو و باسکول نیز بر اساس تعرفه ی قانونی صادر شده توسط کارخانه ی تولیدی می باشد خدمات انجام شده توسط دیجی اسکال در زمان گارانتی دستگاه به صورت رایگان می باشد .

خدمات باسکول و ترازو در مرکز تعمیرات دیجی اسکال شامل گارانتی بوده و قطعات تعویض شده و تعمیرات انجام شده به مدت 3 ماه گارانتی می گردد .

دیجی اسکال بیش از دو دهه است که در زمینه ی سیستم های توزین در حال فعالیت می باشد و با شناخت کامل نسبت به تمامی برند ها و تسلط تمام به تعمیرات ترازوی دیجیتال و باسکول دیجیتالی توانسته در تمامی مدت فعالیت خود بهترین مرکز ارائه ی خدمات و تحویل کالا گردد و در میان شرکت های همکار با داشتن نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش برترین برند های صنعت باسکول و ترازو متمایز گردد .

گستره ی فعالیت دیجی اسکال در سالهای اخیر تا جایی بوده که با اجرای رله ی قطع کن بر روی ترازو دیجیتال و باسکول دیجیتال توانسته سیستمی را پیاده سازی کند که با تنظیم وزن دلخواه بر روی ترازو یا باسکول زمان توزین با پر شدن وزن تنظیم شده رله ی قطع کن توزین را تمام و به سیستم ورود کالا و مواد فرمان قطع توزین را صادر نماید که این قابلیت در کارخانه های تولیدی موجب سرعت در عمل توزین و بسته بندی و از سویی نیز کاهش کاربران بسته بندی گردد .

دیجی اسکال در تلاش است تا تمامی انتظارات مشتریان خود را با روشی اصولی و با رعایت قوانین مشخص توزین براورده و خدمات دهی به مشتریان در سراسر کشور گسترش دهد در قسمت ارسال دستگاه به تمام نقاط کشور این مهم اجرا گردیده است اما هنوز در زمینه ی تعمیرات نتیجه ی دلخواه حاصل نگردیده است و تعمیر ترازو دیجیتالی و باسکول دیجیتالی با ارسال دستگاه توسط مشتری به مرکز خدمات دیجی اسکال در تهران خدمات اجرا و پس از تعمیر دستگاه بسته بندی شده و از طریق پست تیپاکس ترمینال و باربری به آدرس مشترین در شهرستان ارسال می گردد و تعمیرات انجام شده را به مدت 3 ماه گارانتی و دستگاه خریداری شده را با امکان تعویض و مرجوع به مدت 7 روز کاری ارسال می نماید .

دیجی اسکال تنها ترین مرکز دارای نماد الکترونیکی بوده این به مفهوم دارا بودن مجوز رسمی از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد تمامی خدمات سایت اینترنتی دیجی اسکال بر اساس قانون و اصول تجارت اینترنتی می باشد .