آرمان تجهیز بهبود
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 409372
  • مدیر عامل
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خیابان شریعتی -خیابان ملک-کوچه ایران یاد -پلاک 1
واردکننده
  • کاتتر همودیالیز(CardioMed) کانادا
حوزه تخصصی فعالیت
تجهیزات تخصصی ارولوژی و دیالیز
تجهیزات تخصصی قلب و عروق
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت آرمان بهبود ( سهامی خاص ) بعنوان یک شرکت وارد کننده و توزیع کننده تجهیزات پزشکی و بهداشتی تاسیس گردید. هدف شرکت آرمان بهبود تهیه و ارائه نیازها و ضروریات پزشکان بیماران و مراکز درمانی و بیمارستانها می باشد.

این شرکت با انجام تحقیقات دقیق و مطالعه همه جانبه در پی تهیه و خرید تجهیزات و لوازم منحصر به فرد پزشکی و بهداشتی از معتبرترین کارخانجات اروپایی برای پاسخگویی به نیاز مردم و بیماران می باشد. بدینوسیله ما با کسب تجربه ای گرانبها و طولانی در طی سالهای متمادی همکاری با تعدادی از بهترین و شناخته شده ترین کمپانیهای بین المللی در زمینه واردات و توزیع تجهیزات پزشکی و محصولات آرایشی- بهداشتی قادر به ارائه بهترین خدمات و مشاوره به نیازمندان می باشیم.

لازم به ذکر است که ما به تشکیل یک گروه تخصصی ویژه شامل پزشک و جراح کارآزموده پرستاران با تجربه و همچنین بازاریابانی تحصیل کرده اقدام ورزیده ایم تا هر چه بیشتر و بهتر بتوانیم در امر توسعه بازاریابی معرفی و فروش محصولات خود در دایره (عرصه) بیمارستانها مراکز درمانی پزشکان و دیگر مراکز مربوط به پزشکی و توانبخشی مثمرثمر باشیم.
آرمان بهبود بطور اخص فعالیت های عمده خود را بر معرفی علمی محصولات در ابعاد گسترده ای در سراسر قلمرو جغرافیایی ایران متمرکز نموده است. همچنین ما در پی اخذ مجوز قانونی از شرکت های تولید کننده مادر می باشیم تا فعالیت های خود را در فراتر از مرزهای ایران و در کشورهای همسایه مانندعراقافغانستان امارات متحده عربی و کشورهای آسیای میانه توسعه بخشیده و بازار بالقوه مناسبی را در منطقه ایجاد نمائیم.

دو بخش عمده و مجزا در شرکت آرمان بهبود در بخش های پزشکی و بهداشتی مشغول بکار می باشند. یک گروه از بازاریابان با تجربه با بازدید از بیمارستانها پزشکان متخصصان و مراکز موردنظر توانسته اند ارتباطی معقول و منطقی در میان این مراکز ایجاد نموده تا بتوانند با ایجاد بستری مناسب در ارائه علمی محصولات مقدمات فروش موارد موردنیاز آنها را فراهم آورند.همچنین ما گروه توزیع کننده ای را در ارتباط با دو شرکت پخش مواد و محصولات پزشکی و بهداشتی در ارتقاء عرصه های وسیعتر فروش در تهران اصفهان شیراز مشهد و اقصی نقاط کشور دارا می باشیم.

شرکت آرمان بهبود نماینده انحصاری تعدادی از کمپانیهای بین المللی شناخته شده اروپایی آسیایی می باشد که تولید کننده تجهیزات و لوازم پزشکی و بهداشتی می باشند:
1- کاتتر همو دیالیز دایم ( پرمیکات) از شرکت CardioMed کانادا
2- دستگاه هایپوترمیک HIPEC از شرکت Thermasoloution آمریکا
3- اکسسوری بیمارستانی و ضد عفونی از شرکت Ophardt آلمان
4- پمپ ضد درد PCA از شرکت Fornia چین
5- مش های درمان بی اختیاری ادراری از شرکت Abiss فرانسه
6- کاتتر های سی وی سی از شرکت Biosensors هلند
7- محلولهای ضد عفونی دکونکس از شرکت borer Chemie سوییس