رایمند راد
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 175327
  • مدیر عامل مجید پرداختچی
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -میدان ونک - خیابان ملاصدرا - حدفاصل شیراز و شیخ بهایی - طبقه 5 - واحد 51 و 53
حوزه تخصصی فعالیت
تجهیزات تخصصی قلب و عروق
تجهیزات تخصصی مراقبت های ویژه
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت رایمندراد با بیش از 24 سال سابقه درخشان افتخار دارد به منظور ارتقای کیفیت درمان تجهیزات پزشکی بروز را با بالاترین کیفیت از بهترین تولیدکنندگان آسیا اروپا و آمریکا تامین نموده و در اختیار بخشهای مختلف درمان در سراسر کشور قرار میدهد.

این شرکت به مدد سالها تجربه و استفاده از فناوری پیشرفته و ارائه محصولات باکیفیت و خدمات منحصر به فرد اعتماد بهترین مراکز درمانی پزشکان و متخصصان تجهیزات پزشکی را جلب نموده است.



تاریخچه:

شرکت رایمندراد در سال 1370 تاسیس شد. از آن زمان تاکنون پرسنل مجرب خلاق و کوشای مجموعه همواره در تلاش بودهاند بهترین تجهیزات را برای مشتریان مهیا نموده و خدماتی با کیفیت روزافزون ارائه دهند. همکاری با بهترین شرکتهای تولیدکننده تجهیزات پزشکی که همگی دارای بالاترین مدارک کیفی دنیا در این زمینه هستند رایمندراد را تبدیل به سازمانی با استانداردهای جهانی نموده است.



ماموریت:

از هنگام شروع فعالیت رایمندراد کلیه پرسنل در جهت ارتقای کیفیت درمان تلاش میکنند. این مجموعه برای دستیابی به ماموریت خود از تمامی ظرفیتهای ممکن بهره برده و نیل به رضایت مشتریان را راهنمای خود میداند. در این راستا یادگیری و انتقال فناوری روز دنیا جایگاه بسیار مهمی دارد.



زمینه فعالیت:

این شرکت دانشگاههای علوم پزشکی مراکز درمانی کلینیکها مراکز اورژانس و همچنین آزمایشگاهها را در زمینههای زیر تحت پوشش قرار میدهد:

لبی و عروقی

صی

راقبتهای ویژه نوزادان (NICU)

ستم مراقبتهای ویژه (CCU)