آریا پرتو درمان
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 253817
  • مدیر عامل
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خیابان ستارخان-خیابان پاتریس لومومبا-خیابان شادی- پلاک 58
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت آریان درمان ابزار به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه واردات تجهیزات پزشکی بیمارستانی و رادیولوژی مورد نیاز مراکز درمانی ومراکز تصویربرداری پزشکی می باشد.


این شرکت در سال 1385 به ثبت رسید و با هدف تمین تجهیزات پزشکی واقلام مصرفی مورد نیاز بیمارستانهاومراکز تصویر برداری در حوزه رادیولوژی فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت آریان درمان ابزار در راستای تحقق اهداف والای خویش و نیز بهبود مستمر عملکرد خود و افزایش رضایتمندی و اعتماد تمامی طرف های ذینفع اقدام به پیاده سازی سیستمهای مدیریتی مبتنی بر استانداردهای ISO 9001:2000 و ISO 13485:2003 نموده و اصول و جهت گیری های زیر را شالوده تلاشهای خود قرار داده است و خود را در قبال دستیابی به آنها متعهد میداند:بازنگری اصلاح و بهینه سازی فرآیندها و فعالیتهای کاری موجود در راستای بهبود مستمر عملکرد شرکت و کارمندان

بسط و گسترش بازارهای هدف شرکت در کل کشور

تلاش در جهت تامین و بهبود سلامت مشتری با ارائه تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه

ارتقاء سطح دانش و آگاهی مصرف کنندگان

برنامه ریزی و اقدام در جهت شناخت بیشتر و درک کامل نیازمندیهای مشتری و الزامات قانونی

افزایش رضایت و اطمینان مشتریان از طریق ایجاد کانالهای ارتباطی مناسب با تامین کنندگان و مشتریانشرکت آریان درمان ابزار با در اختیار داشتن بیش از 30 نفر کارمند و داشتن گروه فروش و پشتیبانی علمی وفنی توانمند اکنون یکی از بزرگترین شرکت ها در عرصه تامین تجهیزات مصرفی بیمارستانهاومراکز تصویر برداری در حوزه رادیولوژیمصرفی اتاق عمل می باشد.

این شرکت همچنین در راستای هماهنگی هر چه بیشتر با سیاست های صنفی و حرفه ای موفق به اخذ مجوز اشتغال از سازمان انرژی اتمی ایران وشناسنامه فعالیت از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران شده است.

شرکت آریان درمان ابزار در راستای توسعه فعالیتهای خود تاکنون موفق به اخذ بیش از ده نمایندگی از کمپانی های معتبر و بزرگ جهانی شده است که از جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود.


کمپانی Infab آمریکا

کمپانی Maco آلمان

کمپانی Triupچین