تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته پردیسان
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 212595
  • مدیر عامل مهندس امیر حسین بحرالعلومیان
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خ. بهشتی - خ. میرعماد - خ. 4 - پ. 10 - واحد 6
حوزه تخصصی فعالیت
تجهیزات عمومی آزمایشگاه
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت مهندسی تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته از ابتدای دهه هشتاد با هدف ارائه آخرین دستاوردهای مهندسی در زمینه تجهیزات و ملزومات پزشکی و آزمایشگاهی و همچنین معرفی تکنولوژی روز دنیا به جامعه محترم پزشکی و آزمایشگاهیان کشور شروع به فعالیت نمود .
این شرکت با اتکال به خداوند متعال و به پشتوانه علوم و تجربیات فنی و مهندسی خود در ده سال گذشته و بهره گیری از کادر علمی و مجرب ضمن رعایت اصول علمی انتخاب تکنولوژی پیشرفته روز جهان و مد نظر داشتن تاییدیه های معتبر بین المللی به گزینش کمپانی های معتبر تولیدکننده تجهیزات و ملزومات پیشرفته آزمایشگاهی در دنیا مبادرت نموده و مفتخر است تا بدینوسیله به اطلاع برساند که فعالیت خود را از دایره تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی فراتر برده و ضمن داشتن ارتباط تنگاتنگ علمی و تجاری با اغلب مراکز دانشگاهی و موسسه های تحقیقاتی و آزمایشگاهی سراسر کشور خدمات خود را به سایر مراکز صنعتی بزرگ ایران نظیر صنایع نفت و پتروشیمی آب و فاضلاب صنایع غذایی آموزشی و تحقیقاتی گسترش داده است.
در تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته بر آن هستیم که با تمام توان در جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از طریق برخورد صادقانه ارائه کالای با کیفیت خدمات پس از فروش مستمر بابهره گیری از بهترین نیروهای فنی کشور تسیس دفاتر استانی جهت تسریع در ارائه خدمات کسب ردههای بالاتر استاندارد توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در جهت بهبود روشهای درون و برون سازمانی ارائه مطالب علمی و کاربردی و افزایش آگاهیهای کاربران و همچنین کنترل کیفی دقیق کالاهای تحت پوشش , بهره گیری و مشاوره مستمر با صاحب نظران واستادان دانشگاه و پژوهشگران تلاش کرده و امیدواریم توانسته باشیم به نحو شایسته ایی پاسخگوی نیازهای مشتریان گرامی باشیم.
همکاران پرتلاش بخش سرویس و خدمات پس از فروش این شرکت با حضور مداوم در تمامی مراکز پزشکی و آزمایشگاهی کشور توانستهاند نام این شرکت را به عنوان یک مرکز قابل اعتماد و اطمینان و نمادی از تلاش کیفیت و پایبندی به تعهدات مشهور سازند.
بدیهی است کیفیت کالاهای موصوف و همچنین ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و پشتیبانی از مشتریان محترم جزء اصول اصلی و از تعهدات شرکت مهندسی تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته بوده و خواهد بود.
امید است با رعایت اصول نامبرده شرکت مهندسی تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته بتواند رضایت کامل مصرف کنندگان محترم را برآورده نماید و کیفیت خدمات ارائه شده زیر بنایی جهت تداوم همکاری مستمر و متعهدانه فی مابین باشد.
ضمنا بخش روابط عمومی این شرکت آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما و همچنین ارائه اطلاعات بیشتر در صورت نیاز خواهد بود.
در پایان ضمن درخواست قراردادن نام و نشان این شرکت در فهرست شرکت های تامین کننده تجهیزات خود پذیرای پیشنهادات شما در خصوص خریدهای شرایطی و یا تسهیلات ویژه و امتیازات خاص می باشیم .
اکنون باعث افتخار ماست تا بخشی از محصولات برتر خودرا در این سایت به شما عزیزان معرفی نمائیم .