کاوش پسند نوین
  • نوع مالکیت شرکت سهامی خاص
  • شماره ثبت 177920
  • مدیر عامل علیرضا طهماسبی
  • موقعیت ایران-تهران- تهران - تهران , خیابان سهروردی جنوبی , ابتدای خیابان اورامان , شماره 6 , طبقه 2
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت کاپس نماینده انحصاری کمپانی Sring آلمان افتخار دارد با استفاد ه از تجارب 25 ساله مدیران ارشد خود در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی , ارائه کننده برترین تکنولوژی روز در زمینه جراحی های تخصصی و فوق تخصصی می باشد و مختصری از شرح عملکرد دستگاههای تحت نمایندگی خود را اعلام می دارد .

SONOCA 300 : این دستگاه در نوع خود از بالاترین تکنولوژی اولتراسوند برای جراحی های مغز و اعصاب , کبد و جنرال استفاده می کند . تنوع هندپیس ها از نظر قدرت , قطر , طول و فرکانس سبب می شود که طیف گسترده ای از جراحی های مختلف را در برگیرد . تنظیم میزان قدرت اولتراسوند جهت کنترل جراحی در مناطق حساس , وجود سیستم ایریگیشن - ساکشن وامکان استفاده از کوتر مونو پلار بهمراه اولتراسوند همگی روی یک هندپیس و قابل اتوکلاو بودن هندپیس ها و کابل ها از دیگر مزایای این دستگاه می باشد . بعنوان مثال در جراحی های هپاتکتومی بدون آسیب رساندن به عروق و مجاری صفراوی و با کمترین میزان خونریزی و امنیت خاطر بسیار جراح می تواند قسمت مورد نظر را دایسکت نماید .

Cold Plasma Coagulation یا CPC : این دستگاه در انحصار کمپانی Sring است و با استفاده از گاز Helium عمل Coagulation سریع خون را در محل جراحی انجام می دهد . تفاوت این تکنولوژی با Argon Plasma که از گاز آرگون استفاده می کند در این است که دمای Beam آن خنک تر از آرگون بوده و عمق افکت و آسیب رساندن به بافت سالم 80 کمتر از آرگون می باشد و نیاز به patient Plate ندارد , همین امر باعث می شود که در جراحی های مغز و اعصاب نیز برای Coag. خونریزی ها استفاده شود . این دستگاه در جلوگیری از خونریزی های منتشره در کبد و لاپراسکوپی به جراح کمک شایان توجهی می کند .

Argon Plasma Coagulation یا APC : این دستگاه برای Coagulation در جراحی های جنرال کاربرد بالایی داشته و قابلیت استفاده در لاپراسکوپی و آندوسکوپی و Bronch را نیز دارا می باشد , از گاز آرگون جهت Coag. استفاده کرده و از سرعت بالایی برای جلوگیری از خونریزی برخوردار است .

UAW : از سیستم SONOCA UAW برای دبریدمان انواع زخم ها ( دیابتیک , بستر , سوختگی و ... ) با امواج اولتراسوند استفاده می شود . هندپیس ها در 4 مدل برای انواع زخم ها طراحی و در جهت از بین بردن باکتری ها , قارچ , ویروسها از سطح و عمق کانالهای عفونی تاثیر بسزایی دارد .