آیریانیک
  • نوع مالکیت شرکت سهامی خاص
  • شماره ثبت 86669
  • مدیر عامل
  • موقعیت ایران-تهران- تهران - شریعتی بالاتر از میرداماد کوچه زرین پلاک 29
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت آیریانیک در سال 1370 با هدف ارائه خدمت رسانی به جامعه بویژه بخش بهداشتی کشور با واردات انواع مواد شیمیایی و تجهیزات پزشکی در زمینه ضدعفونی و پاکسازی محیط های بیمارستانی و مراکز بهداشتی و درمانی آغاز بکار نمود.

در این راستا ابتدا با اخذ نمایندگی انحصاری در سرتاسر خاورمیانه از شرکت بورر شیمی سوئیس (Borer Chemie) فعالیت خود را آغاز و در ادامه با درک نیازمندیهای مراکز بهداشتی درمانی و نیز صنایع کشور به برخورداری از سطح بالای بهداشت و پاکیزگی و بهره مندی از فضای عاری از عوامل آلوده کننده با اخذ نمایندگی از سایر کشورهای اروپایی نظیر آلمانایتالیا و فرانسه و ارائه طیف گسترده از مواد و تجهیزات ضدعفونی کننده پاسخگوی بخش عظیمی از مراکز بیمارستانی و درمانیصنایع مختلف(غذایی دارویی) گردید.

استاندارد سازیتوسعه سازمانی (نرم افزارسخت افزارمنابع انسانی) و توسعه سبد کالایی از دیگر تلاشهای این شرکت می باشد بطوریکه در حال حاضر مفتخر به دریافت گواهینامه ISO 9001-2008 - مدیریت کیفیت و 13485 تجهیزات پزشکی در کنار ایجاد بخش دارویی با ارائه 3 دارو در سطح کشور گردیده است. بخش RD این شرکت همواره بصورت مستمر اقلامی را که در زمینه ضدعفونی (بطور عام) نقشی دارند بررسی نموده و به سبد کالایی شرکت اضافه می نماید.