پنام آزما
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 861
  • مدیر عامل
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خیابان شهید مفتح شمالی خیابان زهره پلاک 9طبقه 4 , واحد 9
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت پنام آزما سالها پیش فعالیت خود را در زمینه تجهیز آزمایشگاههای تخصصی آغاز نمود . در پی فعالیت شرکت و ارتباط تنگاتنگ با مراکز بهداشتی و درمانی عدم وجود دستگاههای تصفیه و ضدعفونی هوا و وجود آلودگی های مختلف هوابرد ما را برآن داشت تا با تحقیقات بیشتر در این زمینه و درک صحیح از مشکلات موجود در پی راه حل های ممکن باشیم .

پس از تحقیقات گسترده شرکت اقدام به تولید سیستم های تصفیه و ضدعفونی کننده هوا و سطوح درمدل های مختلف که پاسخگوی نیاز در اماکن مختلف باشد نمود . در ساخت این دستگاهها از آخرین تکنیک های روز دنیا استفاده شده است . از جمله این دستگاهها می توان به دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا مدل ثابت دیواری و پایه لامپهای ضدعفونی کننده ماورای بنفش اشاره نمود که هم اکنون با گذشت سالها از تولید آن و بهبود روز افزون کیفیت در آن در زمره کم نظیرترین در ایران قرار گرفته است.

ارتباط تنگاتنگ با مراکز درمانی و پی گیری مشکلات مربوط به وجود آلودگی های هوابرد ما را بر تحقیقات بیشتر و بیشتر وا داشت و نتیجه آن تولید سیستم های هواساز مرکزی هایژنیک و سیستم های اگزاست مجهز به تصفیه و ضدعفونی هوا جهت استفاده در مراکز بهداشتی و درمانی بود . در طراحی این هواسازها تمامی موارد بهداشتی بکار گرفته شده است تا امروز در اوج آلودگی هوا در بخش های حساس بتوان از هوایی پاک و عاری از هرگونه آلودگی بهره مند بود .


شرکت پنام آزما موفق به اخذ تائیدیه های زیر گردیده است:

پروانه ساخت وسیله پزشکی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در تیید وسیله پزشکی

گواهینامه ISO13485 وISO9001

تائیدیه اتحادیه اروپا (CE)

سازمان انرژی اتمی در تیید ایمنی دستگاه

تییدیه سازمان ثبت در تیید انحصاری بودن دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا
تییدیه مراکزی که از این سیستم ها استفاده نموده اند


نه تنها بهبود کیفیت هوای مراکز مختلف بلکه ارتقاء سطح علمی مدیران مهندسین پزشکان و دانش پژوهان میهن عزیزمان ایران در زمینه آلودگی های هوابرد و راهکارهای موجود در دستور کار پنام آزما است و برگزاری بیش از هشتاد سمینار علمی در مراکز مختلف (دانشگاههای علوم پزشکی شبکه های بهداشت بیمارستانها و ) دلیل بر این مدعاست .