تپاک
  • نوع مالکیت شرکت سهامی خاص
  • شماره ثبت 81789
  • مدیر عامل محمد سمایی
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خ شریعتی پایین تر از بهار شیراز خ نیرو پ 16
واردکننده
  • رادیو گرافی کامپیوتری (REGIUS MODEL 110) ژاپن
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت تپاک(تدارکات پزشکی ایران کالا) با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه تصویر برداری پزشکی نماینده انحصاری کمپانی KONICA MINOLTA ژاپن در ایران می باشد که با برخورداری از کادر فنی مجرب و متخصصین در چارچوب قوانین و آئین نامه های اداره تجهیزات پزشکی و با هدف خدمت رسانی و ارتقای سطح درمان کشور مشغول فعالیت می باشد ایفای نقش در نظام سلامت کشور در حوزه تصویر برداری نموده است.

ایفای مسئولیت های اجتماعی این شرکت ارائه محصولات در راستای بهینه سازی ایجاد پردازش انتقال و نگهداری تصاویر رادیولوژی می باشد که به دنبال نیاز مراکز به استفاده مثر از تصاویر دیجیتال و بهبود بهره وری می باشد.

در دپارتمان رادیولوژی شرکت تپاک پس از بررسی سیستمهای PACS موجود در کشور و مذاکره با کمپانی های تولید کننده خارجی و مقایسه محصولات هر یک با نیاز عملی مراکز کشور اقدام به اخذ نمایندگی PACS از کمپانی MEDECOM فرانسه نمود.

شرکت تپاک در سال 1387 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت استاندارد ISO 90012000 گردید و با توجه ویژه بر اصل مشتری محوری و کسب رضایت کاربران محصولات کونیکا مینولتا با برخورداری از امکانات ویژه و قطعات یدکی دستگاهها اقدام به استقرار سازمان خدمات پس از فروش نموده است. در این راستا هم اکنون این سازمان مشغول ارائه خدمات به بیش از 800 مرکز درمانی اعم از کلینیکها و بیمارستانهای خصوصی مراکز دانشگاهی و غیره در اقصی نقاط کشور در قالب خدمات منظم و زمان بندی شده می باشد.