تجهیزات پزشکی افق الکترونیک آریا
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 269579
  • مدیر عامل
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خیابان شهید رجایی,ایستگاه پل پیچ کوچه آزاده,پلاک 15,واحد 6 ,شرکت افق الکترونیک آریا
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت مهندسی افق الکترونیک آریا با مسئولیت محدود در سال 1385 با هدف ارائه خدمات کالیبراسیون و آزمون تجهیزات پزشکی تاسیس گردیده است. این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات تست و آزمون پزشک کمپانیDatrend کانادا آماده ارائه تجهیزات آزمونگر برای انجام خدمات کنترل کیفی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی با 5 سال گارانتی میباشد.

همچنین این شرکت با دراختیار داشتن کادر متخصص وعلمی مجرب و استفاده از جدیدترین تجهیزات کالیبراسیون پزشکی از معتبرترین کمپانیهای دنیا و منطبق با آخرین استانداردهای مورد تائید اداره کل تجهیزات پزشکی مفتخر به ارائه خدمات کالیبراسیون تجهیزات پزشکی به مراکز درمانی و بیمارستانها می باشد.

شرکت افق الکترونیک آریا با اتکا به دانش فنی کادر متخصص خود تنها شرکت در خاورمیانه است که کلیه کالیبراتورها و تجهیزات اندازه گیری را بمدت 5 سال گارانتی نموده و اقدام به تعمیر و نگهداری این تجهیزات در ایران نموده است.

کمپانیDatrend کانادا با بیش از بیست سال سابقه در طراحی و تولید آنالایزرها و سیمولاتورهای تجهیزات پزشکی الکتریکی با کاربری آسان وموثر و بهره وری زمانی بالا در ونکورکانادا مستفر میباشد که کلیه محصولات آن منطبق با الزاماتISO 13485 درمدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی والزامات سیستم مدیریت کیفیت (FDA GMP) طراحی وتولید می گردند