ان بی اس کیش
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 1160
  • مدیر عامل ژیلا هشترودی
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -بزرگراه رسالت- خیابان کرمان جنوبی- کوچه کریمان- پلاک 58
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت هلدینگ ان. بی. اس. کیش متشکل از 4 شرکت فعال بوده و یکی از بزرگترین تولید کننده وارد کننده و صادر کنندگان انواع محصولات دارویی مکملهای رژیمی-غذایی آرایشی بهداشتی ضد عفونی کننده ها پروتز و تجهیزات پزشکی در ایران (تهران) است.
شرکت هلئینگ ان. بی. اس. کیش با تکیه بر نیروی متخصص و ماشین آلات مدرن محصولات خود را با رعایت کامل اصول بین المللی تهیه می نماید فرمولاسیون محصولات در این شرکت به وسیله پیشرفته ترین و دقیق ترین روشهای آزمایشگاهی مورد تایید و کنترل کامل قرار میگیرد و نتیجه آن کیفیت بسیار بالای داروی ساخته شده با حفظ خصوصیات شیمیایی مواد و اثربخشی مناسب است.

ان. بی. اس. کیش متشکل از 4 شرکت آرتا دارو آداک آرتا تشخیص آداک آرتا تجهیز آداک و آرتا پخش آداک می باشد.


آرتا داروآداک
این شرکت در طی سال ها فعالیت خود رشد و توسعه مداومی را تجربه کرده است. در حال حاضر آرتا دارو قابلیت تولید انواع داروها نظیر قرص قرص روکش دار کپسول های ژلاتینی سخت کپسول های سافت ژل قطره خوراکی شربت سوسپانسیون خوراکی محلول موضعی ژل موضعی کرم موضعی و پماد را دارد. همچنین شرکت آرتا دارو بطور پیوسته در تلاش برای افزایش قابلیت های تولید می باشد و هم اکنون درحال به روز کردن تجهیزات و وسایل حساس آزمایشگاهی خود می باشد. آرتا دارو همچنین یکی از بزرگترین شرکت های دارویی ایران در زمینه بسته بندی بالک های دارویی و مکمل های غذایی- رژیمی آمریکایی و آلمانی با کیفیت بسیار بالا می باشد. زمینه فعالیت شرکت آرتا دارو آداک انکولوژی قلبی عروقی زنان و زایمان مکمل غذایی پوست و CNS است.


آرتا تشخیص آداک
مهمترین فعالیت این شرکت تولید واردات و صادرات مواد دارویی تشخیصی ( ماده حاجب) می باشد. این داروها برای افزایش کنتراست در پرتونگاری در پزشکی و فیزیک پزشکی بکار میروند. از جمله محصولات این شرکت می توان به ام آر ای لوکس و اسکن لوکس اشاره کرد.


آرتا تجهیزآداک
شرکت آرتا تجهیز آداک یکی از بزرگترین شرکت های ایران در زمینه واردات تجهیزات پزشکی مرغوب و با کیفیت بوده و در طی سالهای فعالیت خود همواره روند رو به روشدی را تجربه کرده است. مهمترین زمینه فعالیت آرتا تجهیز تجهیزات یکبار مصرف تجهیزات پزشکی ابزار جراحی و ضد عفونی می باشد.آرتا پخش آداک
این شرکت وظیفه پخش محصولات دارویی و ململ های غذایی-رژیمی را بر عهده داشته و توانسته است تمام بار مسئولیت پخش محصولات شرکت های تولیدی و وارداتی آرتا گروه را بر عهده بگیرد.