کیمیا پخش شرق
  • نوع مالکیت شرکت با مسئولیت محدود
  • شماره ثبت 175612
  • مدیر عامل علی عظیم لو
  • موقعیت ایران-تهران- تهران -خیابان مطهری خیابان سرافراز کوچه یازدهم پلاک 10
محصولات ثبت شده در جی‌مد
اطلاعات تماس
معرفی
شرکت کیمیا پخش شرق به شماره ثبت 175612 در سال 1380 شکل گرفت . گروه سهامداران مدیران و متخصصان فنی و ارشد شرکت را به گونه ای پی ریزی نمودند که فعالیتهای شرکت برپایه تخصص مدیران و تجارب فنی آنان و نیز تلفیق تخصص و نیروی جوانی در کارشناسان و پرسنل اجرایی باشد.
در همین راستا شرکت ضمن بهره مندی از تجربه مستمر تنوع خدمات ارائه شده و همچنین تعداد طرحهای انجام شده در دوران ثمر بخش حیات خود قادر گردید تا با توسعه کمی وکیفی فعالیتها و تمرکز بربهبود مداوم عملکردها و همچنین پرداختن به رضایت کارفرمایان علاوه بر گسترش فیزیکی در حال حاضر سهم عمده ای از فعالیتهای ارائه دانش وخدمات در زمینه رادیوایزوتوپها (رادیوداروها چشمه های رادیوگرافی صنعتی و چشمه های استاندارد ) تمین تجهیزات و مواد مصرفی تست و بازرسی غیرمخرب NDT تجهیزات پزشکی پزشکی هسته ای تجهیزات آزمایشگاهی را به خود اختصاص دهد. این شرکت در راستای تحقق اهداف عالی خود موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 گردیده است.

توجه به اصل مشتری مداری و راضی نگه داشتن کارفرما در عرصه ارائه خدمات و نیز مشتری در عرصه فروش خط مشی اصلی شرکت بوده که همواره مورد تاکید مدیریت و اعضای هیات مدیره شرکت می باشد لذا کلیه خدمات و فعالیتهای ما در راستای تحقق عملی رضایتمندی مشتری براساس استاندارد بین المللیISO9001:2008 صورت می گیرد.
این شرکت مفتخر است اعلام نماید در زمینه تمین کالا و مواد مصرفی شرکتهای معظم دولتی یا خصوصی از قبیل : شرکتهای نفت گاز پالایشگاهی پتروشیمی و برخی شرکتهای وابسته به
این صنایع را در سابقه کاری خود دارد.