معرفی عضویت ویژه ، امکانات و تعرفه ها

امکانات عضویت ویژه

سایت اختصاصی در Gmed.ir

شما می توانید سایت اختصاصی داشته باشید ، با هر نامی که شما می خواهید. آدرس سایت اختصاصی بصورت yourname.gmed.ir خواهد بود. سایت اختصاصی در کسب و کار شما بسیار موثر است و به کار شما هویت می دهد. با عضویت ویژه از این امکان استفاده کنید.

ثبت محصولات و خدمات

آیا شما محصول و یا خدماتی در زمینه پزشکی و تجهیزات پزشکی دارید و می خواهید محصول و خدمات شما دیده شود و فروش بیشتری داشته باشید؟ شما می توانید با ثبت محصولات و خدمات خود در محیط شبکه جهانی اینترنت دیده شوید.

بالاتر قرار گرفتن در صدر جستجوها

با عضویت ویژه ، شرکت و محصول شما در هنگام جستجو ، نسبت به سایرین بالاتر قرار می گیرد.

نمایش آمار بازدید

در عضویت ویژه ، مواردی نظیر آمار روزانه بازدید و بازدیدکنندگان ، آمار روزانه از ارجاعات موتورهای جستجوگر ، آمار استفاده از کلمات کلیدی و ... موجود است.

نمایش اطلاعات تماس

توجه کنید اطلاعات تماس شما طوری در سایت قرار می گیرد که ربات های مخرب نتوانند به اطلاعات تماس و آدرس ایمیل شما برای ارسال هرزنامه و تماس های تبلیغاتی دسترسی پیدا کنند و صرفاً بازدیدکنندگان (که ربات نیستند) می توانند مشاهده نمایند.

ارسال پیامک (SMS)

شما با پرداخت هزینه ی هر پیامک می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال کنید. ما طوری سیستم ارسال پیامک را طراحی کرده ایم که شما می توانید به راحت ترین شکل ممکن پیامک های خود را ارسال کنید. امکان تنطیم ارسال در روز و زمان مشخص از دیگر قابلیت های این امکان می باشد.

ارسال ایمیل (Email)

شما با پرداخت هزینه ی هر ایمیل می توانید ایمیل های تبلیغاتی خود را ارسال کنید. ما طوری سیستم ارسال ایمیل را طراحی کرده ایم که شما می توانید به راحت ترین شکل ممکن ایمیل های خود را ارسال کنید. امکان تنطیم ارسال در روز و زمان مشخص از دیگر قابلیت های این امکان می باشد.

دفتر تلفن

شما می توانید اطلاعات تماس هر تعداد شخص را در دفتر تلفن خود وارد کنید. دفتر تلفن شامل پیشرفته ترین امکانات است ، شما می توانید هر تعداد شماره همراه ، شماره تلفن ، شماره فکس ، آدرس ایمیل به تعداد نامحدود برای هر شخص ثبت کنید. حتی می توانید یادداشت بگذارید و تاریخ تولد شخص را ثبت کنید. حتی می توانید اطلاعات را از طریق یک فایل به دفتر تلفن خود وارد کنید.

ثبت علاقه مندی ها

شما می توانید با استفاده از این امکان شرکت های مورد علاقه و همچنین محصولات مورد علاقه ی خود را علامت بزنید. تا بعداً که نیاز به دسترسی به آنها داشتید ، با سریعترین زمان ممکن به آنها دسترسی داشته باشید.

ثبت درخواست تبلیغات در سایت GMED

توجه داشته باشید هزینه تبلیغات در سایت بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد. شما می توانید در قسمت های مختلف سایت که در پنل کاربری تان مشخص است و توضیحات کافی در آنجا داده شده است ، تبلیغات خود را قرار دهید. برای تبلیغات در سایت حتماً باید عضو ویژه ی سایت شده باشید.

استعلام محصول

کلیه فروشندگان و خریداران می توانند از طریق استعلام قیمت، محصول مورد نظر خود را از تامین کنندگان تجهیزات پزشکی (فروشندگان) استعلام کنند.
امکان مشاهده جزئیات استعلام محصول (شامل متن کامل استعلام ، شماره های تماس استعلام دهنده) ، ارسال پاسخ به استعلام محصولات (شامل ارسال پاسخ بصورت متنی و الصاق فایل) از امکانات اعضای ویژه می باشد.

نمایش لوگو،نام شرکت و لینک دسترسی به سایت اختصاصی

در بخش های مختلف سایت از جمله دسته بندی های محصولات ، اسلایدر برترین شرکت ها در صفحه اول سایت (نمایش بصورت تصادفی) و سایر قسمت های دیگر ، لوگو ، نام شرکت و لینک دسترسی به سایت اختصاصی اعضای ویژه قرار داده شده است. نمایش این اطلاعات در این بخش ها باعث خواهد شد شما بیشتر دیده شوید و محصولات شما بیشتر مشاهده شود و در نتیجه مشتری بسیار بیشتری نسبت به اعضای عادی خواهید داشت.

مقایسه امکانات عضویت ویژه با عادی
عضو عادی عضو ویژه
سایت اختصاصی در Gmed.ir
تعداد قالب سایت اختصاصی 1
طراحی قالب اختصاصی منحصر بفرد
ثبت تصاویر در اسلایدر سایت اختصاصی 5
ثبت مقاله در سایت اختصاصی نامحدود
ثبت اطلاعیه در سایت اختصاصی 10
ثبت خبر در سایت اختصاصی نامحدود
ثبت پرسش و پاسخ در سایت اختصاصی نامحدود
ویرایش بنر (Header یا سرصفحه) سایت اختصاصی
گروه بندی کردن محصولات در سایت اختصاصی
امکان جستجوی محصولات و خدمات شما در سایت اختصاصی
عضویت در خبرنامه شرکت در سایت اختصاصی
ارسال خبرنامه بصورت دوره ای
ثبت محصولات و خدمات نامحدود نامحدود
تعداد تصاویر برای هر محصول 6 6
تعداد فایل ضمیمه برای هر محصول 3 3
ثبت لینک برای هر محصول
داغ کردن محصول (محصول ویژه)
بالاتر قرار گرفتن در صدر جستجوها
نمایش آمار بازدید پیشرفته
نمایش اطلاعات تماس
ارسال پیامک (SMS)
ارسال ایمیل (Email)
دفتر تلفن
ارسال پیامک (SMS) تبریک تولد
ارسال ایمیل (Email) تبریک تولد
ثبت علاقه مندی ها
ثبت درخواست تبلیغات در سایت GMED
نمایش لوگو،نام شرکت و لینک دسترسی به سایت اختصاصی
تبادل پیام بین خریداران و سایر فروشندگان
استعلام محصول
ثبت استعلام محصول
مشاهده جزئیات استعلام محصول
ارسال پاسخ به استعلام محصولات
ثبت نام ثبت نام
نکات قابل توجه :