لطفاً صبر کنید ...

وبلاگ جی مد

اخبار ، آموزش ، اطلاع از امکانات جدید ، مقالات ، موفقیت ها و ... را در وبلاگ جی مد بخوانید.
شیر اتومات اتاق عمل

اختصاص جایزه نوآوری نوآوری بهداشت 2017 بهOPHARDT

برلین / ایزوم، 20 سپتامبر

اولین روز بزرگ CMS برلین 2017 نمایشگاه برای بهداشت OPHARDT با نتیجه فوق العاده در جوایز نوآوری بود و بهداشت OPHARDT، متخصص در راه حل های بهداشت دست و سیستم های توزیع کننده، جایزه نوآوری Purus 2017 در رده "بهداشت حمام" اهدا شد

مشاهده کامل نوشته

استاندار خراسان رضوی:

برنامه ریزی برای تولید تجهیزات پزشکی کوچک پرکاربر، اقتصادی است

 

استاندار خراسان تجهیزات پزشکی

 

مدیر کل تجهیزات پزشکی و مشاور وزیر بهداشت، درمان، آموزش پزشکی و  مدیران شرکت احیا درمان خراسان با استاندار خراسان رضوی دیدار کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،  علی رضا رشیدیان در این دیدار گفت: برنامه ریزی برای تولید تجهیزات پرکاربرد و دارای کاربر، در عین تامین نیاز داخل برای واحدهای تولیدی هم اقتصادی است.
 وی افزود: بی توجهی به تولید این بخش از تجهیزات پر مصرف و های تک، با توجه به افزایش مصرف آنها در مراکز درمانی و بهداشتی و حتی منازل می تواند بعد از مدتی کار

مشاهده کامل نوشته

 

تفاهم نامه همکاری ایران و بلاروس

 

معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو ایران در سفر خود به بلاروس و در دیدار با همتای بلاروسی خود، سند همکاری های دارویی دو کشور را امضا کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس این تفاهم نامه، شرکت های دارویی ایرانی می توانند با استفاده از زیرساخت های موجود در صنعت دارویی بلاروس و متخصصان این کشور، اقدام به تولید مشترک دارو و تجهیزات پزشکی و صادرات به سایر کشورها کنند.

در این مراسم همچنین نمایندگان شرکت‌های دارویی بخش خصوصی ایران که دکتر اصغری را ....

 

مشاهده کامل نوشته

تجهیزات پزشکی صاایران

تجهیزات پزشکی صاایران

 

تجهیزات پزشکی صاایران

 

صنعت تجهیزات پزشکی صاایران فعالیت خود را در زمینه‌ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی پیشرفته از سال 1380 آغاز کرده است. در حال حاضر محصولات پزشکی متعددی توسط محققان و دانش پژوهان جوان این صنعت طراحی و تولید شده است که علاوه بر تأمین نیازمندی های مراکز درمانی داخل کشور، به سایر کشورها نیز صادر می گردد. طراحی و تولید محصولات جدید و متنوع، همگام با تکنولوژی روز، همواره از راهبرد های اصلی ما بوده است. یکی از مزیت های مجموعه ما، بهره برداری از گروه تحقیق و توسعه قوی و پویاست. در این شرکت همواره تحقیق و پژوهش موتور متحرک تولید محصولات جدید و متنوع بوده است و تجربه موفق در طراحی و تولید سیستم‌های با تکنولوژی پیشرفته، حاصل سالها تحقیقات هدفمند و برنامه ریزی شده می‌باشد. در طول سال‌های اخیر با سرمایه گذاری های انجام شده برروی تحقیقات، یکی از بزرگترین و موفق ترین هسته‌های تحقیقاتی در حوزه‌ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی کشور با منابع انسانی قوی شکل گرفته است.

مشاهده کامل نوشته

دوستان و همکاران گرامی

با سلام

با ثبت و بروزرسانی محصولات جدید در پنل کاربری خود در صدر نمایش محصولات بازار تجهیزات پزشکی قرار بگیرید  و به طور چشمگیری بازدید شرکت یا محصولات خود را افزایش دهید.

لازم به ذکر است که این ویژگی در حال حاضر هیچ هزینه جز دقت نظر و صرف مدت زمان کوتاهی را برای شما همرامان گرامی در بر نخواهد داشت

نکته مهم :  تا زمانی که پزشکان یا مسئولین خرید گرامی بیمارستان ها بر روی محصولات شما کلیک نفرمایند شما در پنل خود افزایش فالوری را مشاهده نخواهید کرد پس جذابیت تصاویر یا محصول شما و درنتیجه کلیک برروی کالاهای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 

کارشناسان و مدیران دپارتمان تبلیغات و توسعه ما آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه های فروش و تبلیغات و توسعه فروش به شما عزیران می باشد

 

 

دیده شوید

 

مشاهده کامل نوشته